ETI Бисквити 1kg

ETI Biskviti 1kg

ETI Бисквити 1kg

145 ден

Има

145 ден

Достапност: Има SKU: 020089

Опис

ETI Бисквити 1kg

Опис:Ети бисквити петит класик

Состав: Пченично брашно(содржи глутен),млеко во прав.Може да содржи траги од целер,кикирики и јајца.

Нето:1kg

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Романија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: