ESSE Essential сок црвено овошје нектар 1l

ESSE Essential сок црвено овошје нектар 1l

ESSE Essential сок црвено овошје нектар 1l

ESSE Essential сок црвено овошје нектар 1l

60 ден

Out of stock

60 ден

ESSE Essential сок црвено овошје нектар 1l

Достапност: Нема на залиха SKU: 072201

Опис

Опис:  ESSE Essential сок црвено овошје нектар.

Безалкохолен , освежителен пијалок .

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: