ESMERALDA Чајни колачи 170gr чоко полнети

ESMERALDA Чајни колачи 170gr чоко полнети

ESMERALDA Чајни колачи 170gr чоко полнети

ESMERALDA Чајни колачи 170gr чоко полнети

51 ден

Out of stock

51 ден

ESMERALDA Чајни колачи 170gr чоко полнети

Достапност: Нема на залиха SKU: 073136

Опис

ESMERALDA Чајни колачи 170gr чоко полнети

Опис: чајни колачи со чоко полнеж
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 170gr
Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: