ERDAL Сјај за обувки 65ml

ERDAL Сјај за обувки 65ml

ERDAL Сјај за обувки неутрален со сунгер.

ERDAL Сјај за обувки 65ml

82 ден

Има

82 ден

ERDAL Сјај за обувки неутрален со сунгер.

 

Достапност: Има SKU: 031834

Опис

ERDAL Сјај за обувки неутрален со сунгер

Опис: ERDAL Сјај за обувки неутрален со сунгер.

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Австрија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: