ERDAL Сјај за обувки црн 65ml

ERDAL Сјај за обувки црн 65ml

ERDAL Сјај за обувки црн со сунгер

ERDAL Сјај за обувки црн 65ml

82 ден

Има

82 ден

ERDAL Сјај за обувки црн со сунгер

Достапност: Има SKU: 031833

Опис

ERDAL Сјај за обувки црн со сунгер

Опис: ERDAL Сјај за обувки црн со сунгер.

Сунѓер за обувки Ердал црн,кој дава моментален и совршен сјај за неколку секунди.

Состав: Силиконско масло, боја за прехрамбени намирници,ароми,синтетички восок.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Австрија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: