ELITE Крекер со сусам 105gr

ELIT MEDITERANO Крекер со сусам 105gr

ELITE Крекер со сусам 105gr

35 ден

Има

35 ден

ELIT MEDITERANO Крекер со сусам 105gr

Достапност: Има SKU: 050635

Опис

ELITE MEDITERANO Крекер со сусам 105gr

Опис: ELIT MEDITERANO Крекер со сусам.

Состав: Пченично брашно, растителни масти (палмино масло, фракционирано палмино масло, масло од палмино јадро), шеќер, ладно цедено маслиново масло (2,5%), сол, сусам (1%), ароми, антиоксидант (екстракт од рузмарин).

Нето: 105gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: