ELEPHANT Грицки со црно семе 80gr

ELEPHANT Грицки со црно семе 80gr

elephant

ELEPHANT Грицки со црно семе 80gr

34 ден

Има

34 ден

Достапност: Има SKU: 073303

Опис

ELEPHANT Грицки со црно семе 80gr

Опис: ELEPHANT Грицки со црно семе.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 80gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Романија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: