ELEA Крема за депилација сензитив 135gr

ELEA Крема за депилација сензитив 135gr

ELEA Krema za depilacija senzitiv 135gr

ELEA Крема за депилација сензитив 135gr

92 ден

Има

92 ден

ELEA Крема за депилација сензитив 135gr

Достапност: Има SKU: 066181

Опис

ELEA Крема за депилација сензитив 135gr

Опис:  ELEA Крема за депилација сензитв.

Наменета за лесно отстранување на влакната од телото.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  135gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: