EKO Мраз во коцки 2.5kg

EKO Мраз во коцки 2.5kg

EKO Мраз во коцки 2.5kg

39 ден

Out of stock

39 ден

EKO Мраз во коцки 2.5kg

Достапност: Нема на залиха SKU: 074966

Опис

Опис: EKO Мраз во коцки.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 2.5kg

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: