EHRMANN GRAND DESERT Пудинг чоколада 190gr

EHRMANN GRAND DESERT Пудинг чоколада 190gr

EHRMANN GRAND DESERT Пудинг чоколада 190g

EHRMANN GRAND DESERT Пудинг чоколада 190gr

34 ден

Out of stock

34 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 032248

Опис

EHRMANN GRAND DESERT Пудинг чоколада 190gr

Опис: EHRMANN GRAND DESERT пудинг со вкус на чоколада

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 190gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: