DUREX Презервативи pleasure max 3/1

DUREX Презервативи pleasure max 3/1

Durex Презервативи pleasure max 3/1

DUREX Презервативи pleasure max 3/1

122 ден

Има

122 ден

DUREX Презервативи pleasure max 3/1

Достапност: Има SKU: 035790

Опис

DUREX Презервативи pleasure max 3/1

Опис: Durex Презервативи pleasure max 3/1.

Презервативи со структура на точки за максимална стимулација на двајцата партнери.

Состав: 100% латекс.

Нето: 3/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Малезија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: