DUCK Средство за тоалет минт 5во1 750ml

DUCK Средство за тоалет минт 5во1 750ml

DUCK Средство за тоалет минт 5во1 750ml

DUCK Средство за тоалет минт 5во1 750ml

120 ден

Out of stock

120 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 040017

Опис

DUCK Средство за тоалет минт 750ml

Опис: Средство за чисрење на вц школка.

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 750ml

Земја на потекло: Италија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: