DUCK FRESH DISCS Рефил лимон 2x36ml

DUCK FRESH DISCS Рефил лимон 2_36ml

DUCK FRESH DISCS Рефил лимон 2x36ml

269 ден

Out of stock

269 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 025104

Опис

DUCK FRESH DISCS Рефил лимон 2x36ml

Опис: Гел за чистење и освежување тоалет

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 2x36ml

Земја на потекло: Италија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: