Држач за телевизор 40-80

Држач за телевизор 40-80

Држач за телевизор 40-80

Држач за телевизор 40-80

590 ден

Има

590 ден

Достапност: Има SKU: 6005220

Опис

Држач за телевизор 40-80

Опис: Универзален,ѕиден држач за телевизор.Изработен од челик,држачот одговара за телевизори со дијагонала од 40-80 инчи.

Земја на потеклo : Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: