Држач за телевизор 26-55

Држач за телевизор 26-55

Држач за телевизор 26-55

Држач за телевизор 26-55

299 ден

Има

299 ден

Достапност: Има SKU: 6005219

Опис

Држач за телевизор 26-55

Опис: Универзален,ѕиден држач за телевизор.држачот одговара за телевизори со дијагонала од 26-55 инчи.

Земја на потекло:Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: