Држач за селотејп NOKI T-20100

Сталак за салотејп ноки

Држач за селотејп NOKI T-20100


109 ден

Има


109 ден

SKU: 6002501
Поништи

Опис

Држач за селотејп NOKI T-20100

Oпис: Држач за селотејп

Нето: 1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Боја

Розева, Сина, Црвена, Црна

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: