Држач за селотејп

Држач за салотејп

Држач за селотејп


69 ден

Има


69 ден

Drzhac za selotejp

SKU: 6005405
Поништи

Опис

Држач за селотејп 

 

Состав : Метал – пластика.

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод:6953215692109

Боја

Зелена, Розева

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: