Држач за прибор за јадење

Држач за прибор за јадење

прибор за јадење

Држач за прибор за јадење

730 ден

Има

730 ден

Достапност: Има SKU: 20211026

Опис

Држач за прибор за јадење

Назив на продуктот: Држач за прибор за јадење.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: