ДРВЕНИ БОИЦИ ФЛЕКСИ 12/1

ДРВЕНИ БОИЦИ ФЛЕКСИ 12/1

ДРВЕНИ БОИЦИ ФЛЕКСИ 12/1

ДРВЕНИ БОИЦИ ФЛЕКСИ 12/1

525 ден

Out of stock

525 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 075225

Опис

ДРВЕНИ БОИЦИ ФЛЕКСИ 12/1

Опис: Дрвени боици.

Состав: Означно на пакувањето.

Нето: 12/1

Земја на потекло: Означно на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: