DRAGI KORI Тарана 500gr

DRAGI KORI Тарана 500gr

75 ден

Out of stock

75 ден

DRAGI KORI Тарана 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 066824

Опис

DRAGI KORI Тарана 500gr

Опис: DRAGI KORI Тарана.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: