Dracena Bambus аранжман

Dracena Bambus аранжман

Dracena Bambus

Dracena Bambus аранжман


Има


SKU: 170130

Овој артикал го нема на залиха и е недостапен.

Боја

Бела, Розева

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: