Dracaena Burley

Dracaena Burley

Dracaena Burley

850 ден

Out of stock

850 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000022

Опис

Dracaena Burley

Опис: Dracеaena Burley

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

1 коментар/и за Dracaena Burley

  1. 5 out of 5

    Сотир

    Цвеќе со извонредно декоративни листови


Внесете коментар и оценка

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: