DR.ОETKER Рум шеќер 10gr

DR.ОETKER Рум шеќер 10gr

ден

Има

ден

Достапност: Има SKU: 075508

Опис

DR.ОETKER Рум шеќер 10gr

Oпис: Рум шеќер DR.ОETKER

Состав:  Означено на пакувањето

Нето: 10gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: