DR.ОETKER Пудинг чоколадо 47gr

DR.ОETKER Пудинг чоколадо 47gr

DR.ОETKER Пудинг чоколадо 47gr

15 ден

Има

15 ден

Достапност: Има SKU: 014206

Опис

DR.ОETKER Пудинг чоколадо 47gr

Опис: DR.ОETKER пудинг со вкус на чоколада

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 47gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: