DR.OETKER Милк шејк ванила 32gr

DR.OETKER Милк шејк ванила 32gr

DR.OETKER Милк шејк ванила 32gr

23 ден

Има

23 ден

DR.OETKER Милк шејк ванила 32gr

Достапност: Има SKU: 036995

Опис

DR.OETKER Милк шејк ванила 32gr

Опис: Милк шејк ванила

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 32gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: