DR.OETKER Милк шејк чоколадо 36gr

DR.OETKER Милк шејк чоколадо 36gr

DR.OETKER Милк шејк чоколадо 36gr

DR.OETKER Милк шејк чоколадо 36gr

23 ден

Има

23 ден

DR.OETKER Милк шејк чоколадо 36gr

Достапност: Има SKU: 036992

Опис

DR.OETKER Милк шејк чоколадо 36gr

Опис: Милк шејк со чоколадо.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 36gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: