DR.OETKER Крем пудинг од ванила 50gr

DR.OETKER Крем пудинг од ванила 50gr

DR.OETKER Крем пудинг од ванила 50gr

DR.OETKER Крем пудинг од ванила 50gr

33 ден

Out of stock

33 ден

DR.OETKER Крем пудинг од ванила 50gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 035082

Опис

DR.OETKER Крем пудинг од ванила 50gr

Опис: Пудинг со вкус на ванила.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 50gr
Упoтребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: