DR.OETKER Крем пудинг од чоколадо 60gr

DR.OETKER Крем пудинг од чоколадо 60gr

DR.OETKER Крем пудинг од чоколадо 60gr

DR.OETKER Крем пудинг од чоколадо 60gr

36 ден

Има

36 ден

DR.OETKER Крем пудинг од чоколадо 60gr

Достапност: Има SKU: 035111

Опис

DR.OETKER Крем пудинг од чоколадо 60gr

Опис: Пудинг со вкус на чоколадо.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 60gr
Упoтребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: