DOVE Стик Силвер контрол M 50ml

DOVE Стик Силвер контрол M 50ml

DOVE Стик Силвер контрол M 50ml

DOVE Стик Силвер контрол M 50ml

194 ден

Out of stock

194 ден

DOVE Стик Силвер контрол M 50ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 039675

Опис

DOVE Стик Силвер контрол M 50ml

 

Опис: DOVE Стик  Силвер контрол M. Стик за мажи со свеж мирис, 48h моќна заштита.

Состав: 0% алкохол, клинички докажана формула за иритираност.

Нето: 50ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: