DOVE Течен сапун пумпа оригинал 250ml

DOVE Течен сапун пумпа оригинал 250ml

DOVE Течен сапун пумпа оригинал 250ml

DOVE Течен сапун пумпа оригинал 250ml

146 ден

Има

146 ден

Достапност: Има SKU: 029109

Опис

DOVE Течен сапун пумпа оригинал 250ml

Опис: DOVE Течен сапун со пумпа

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: