DOVE Крема нормал 75ml

DOVE Крема нормал 75ml

DOVE Крема нормал 75ml

110 ден

Има

110 ден

DOVE Крема нормал 75ml

Достапност: Има SKU: 016081

Опис

DOVE Крема нормал 75ml

Опис: Крема за сите типови кожа, која ја хидрира, храни и негува кожата.
Состав: Означено на пакувањето.
Уптребливо до: Означено на пакувањето.
Нето: 75ml
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: