DOVE INDULGING Гел за туширање 250ml

DOVE INDULGING Гел за туширање 250ml

DOVE INDULGING Гел за туширање 250ml

165 ден

Има

165 ден

Достапност: Има SKU: 018237

Опис

DOVE INDULGING Гел за туширање 250ml

Опис: Гел за туширање.Овој гел овозможува неверојатно уживање во капењето и кожата ја прави мека и нежна.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: