DOVE FRESH Гел за туширање 250ml

DOVE FREE Гел за туширање 250ml

DOVE FRESH Гел за туширање 250ml

165 ден

Out of stock

165 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 018236

Опис

DOVE FRESH Гел за туширање 250ml

Опис: Гел за туширање.Неговата иновативна формулација и помага на кожата да остане мазна и мека.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: