-38%

DOVE Exfoliating сапун 100gr

DOVE Exfoliating сапун 100gr

DOVE Exfoliating сапун 100gr

63 ден 39 ден

Out of stock

63 ден 39 ден

DOVE Exfoliating сапун 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 014092

Опис

DOVE Exfoliating сапун 100gr

Опис: DOVE Exfoliating сапун.

Сапун  за лице и тело, со 1/4 хидратантна крема и благи честички за пилинг на кожата.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: