-38%

DOVE Cream bar сапун 100gr

DOVE Cream bar сапун 100gr

DOVE Cream bar сапун 100gr

63 ден 39 ден

Out of stock

63 ден 39 ден

DOVE Cream bar сапун 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 014093

Опис

DOVE Cream bar сапун 100gr

Опис: DOVE Cream bar сапун.

Хидратантен сапун  со 1/4 хидратантна крема за мека и нежна кожа.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: