DOUX Замрзнато пиле 1.2kg

DOUX Замрзнато пиле 1.2kg

DOUX Замрзнато пиле 1.2kg

165 ден

Out of stock

165 ден

DOUX Замрзнато пиле 1.2kg

Достапност: Нема на залиха SKU: 025938

Опис

DOUX Замрзнато пиле 1.2kg

Опис: DOUX Замрзнато пиле 1.2kg

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1.2kg

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: