DOUX Пилешки медаљони 500gr

DOUX Пилешки медаљони 500gr

DOUX Пилешки медаљони 500gr

140 ден

Out of stock

140 ден

DOUX Пилешки медаљони 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 059166

Опис

DOUX Пилешки медаљони 500gr

Опис:  DOUX Пилешки медаљони.

Подготвени медаљони од пилешко месо обвиткани со крцкава смеса за панирање.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: