DORMEO BIANCA Јорган 140×200

-40%

DORMEO BIANCA Јорган 140×200

DORMEO BIANCA Јорган 140×200

2,580 ден 1,548 ден

Има

2,580 ден 1,548 ден

Dormeo Bianca јорганот е специјално дизајниран за потопли годишни времиња и за оние кои се потат во текот на ноќта. Се препорачува за сите оние со чувствителна кожа. Се пере во машина на 60°C.

Достапност: Има SKU: 26110036182

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: