DORITOS Начо сирење 100gr

DORITOS Начо сирење 100gr

DORITOS Начо сирење 100gr

50 ден

Out of stock

50 ден

DORITOS Начо сирење 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 031809

Опис

DORITOS Начо сирење 100gr

Опис: начо сирење

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: