DOPLA Чаши пластични 100/1 200цц

DOPLA Чаши пластични 100/1 200цц

DOPLA Чаши пластични 100/1 200цц

DOPLA Чаши пластични 100/1 200цц

119 ден

Има

119 ден

DOPLA Чаши пластични 100/1 200цц

Достапност: Има SKU: 057021

Опис

DOPLA Чаши пластични 100/1 200цц

Опис: пластични чаши бели
Состав: Чаши, пластични, практични и отпорни.
Нето: 100/1 парчиња
Карактеристики: чашите ДОпла се продукти произведени во еден автоматизиран процес кој исклучува мануелни интервенции и гарантира хигиена.
Чашите ДОпла, благодарејки на нивната зголемена отпорност се идеални и за топли пијалоци до 80*С до 2 часа
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Италија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: