DOPLA Чаши 50/1 200цц Бели

DOPLA Чаши 50/1 200цц Бели

DOPLA Чаши 50/1 200цц Бели

72 ден

Има

72 ден

DOPLA Чаши 50/1 200цц Бели

Достапност: Има SKU: 020541

Опис

DOPLA Чаши 50/1 200цц Бели

Опис: пластични чаши бели
Состав: Чаши, пластични, практични и отпорни.
Нето: 50/1 парчиња
Карактеристики: чашите ДОпла се продукти произведени во еден автоматизиран процес кој исклучува мануелни интервенции и гарантира хигиена.
Чашите ДОпла, благодарејки на нивната зголемена отпорност се идеални и за топли пијалоци до 80*С до 2 часа
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Италија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: