-12%

DONIA Локум со кокос 100gr

DONIA Локум со кокос 100gr

DONIA Локум со кокос 100gr

34 ден 30 ден

Има

34 ден 30 ден

DONIA Локум со кокос 100gr

Достапност: Има SKU: 047352

Опис

DONIA Локум со кокос 100gr

Опис: Локум со вкус на кокос.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: