DONIA Локум 100gr

DONIA Локум 100gr

DONIA Локум 100gr

19 ден

Има

19 ден

DONIA Локум 100gr

Достапност: Има SKU: 012404

Опис

DONIA Локум 100gr

Опис: Локум.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: