DONIA Гурабии со бадеми 500gr

DONIA Гурабии со бадеми 500gr

DONIA Гурабии со бадеми 500gr

DONIA Гурабии со бадеми 500gr

102 ден

Out of stock

102 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 029771

Опис

DONIA Гурабии со бадеми 500gr

Опис: Дониа Гурабии со бадеми.Чајно печиво (колачи) со бадеми.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: