DOMESTOS ATLANTIC 1l

DOMESTOS ATLANTIC 1l

DOMESTOS ATLANTIC 1l

129 ден

Out of stock

129 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 022865

Опис

DOMESTOS ATLANTIC 1l

Опис: Дометос Атлантик е средство за чистење што ја содржи активната состојка натриум хипохлорит.Доместос ги уништува сите видови микроорганизми, бактерии, вируси,

габи и мувла.Тврдоглавите дамки се распаѓаат по акцијата на Доместос.

Нето: 1l

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: