DOLCELA Смеса за чоколадни мафини 350gr

DOLCELA Смеса за чоколадни мафини 350gr

DOLCELA Чоколадни мафини 350gr

DOLCELA Смеса за чоколадни мафини 350gr

127 ден

Има

127 ден

DOLCELA Смеса за чоколадни мафини 350gr

Достапност: Има SKU: 075247

Опис

DOLCELA Смеса за чоколадни мафини 350gr

Опис: Чоколадни мафини

Нето: 350gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: