DOLCE GUSTO RISTRETTO NAPOLI Кутија 112gr

DOLCE GUSTO RISTRETTO NAPOLI Кутија 112gr

DOLCE GUSTO RISTRETTO NAPOLI Кутија 112gr

DOLCE GUSTO RISTRETTO NAPOLI Кутија 112gr

299 ден

Има

299 ден

Достапност: Има SKU: 070820

Опис

DOLCE GUSTO RISTRETTO NAPOLI Кутија 112gr

Опис: Mешавина од арабика и робуста од Уганда, Бразил и Колумбија,квалитетно кафе со густ кадифен крем.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 112gr

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: