DOLCE GUSTO KRUPS Бел KP 170131

DOLCE GUSTO KRUPS KP 170131

DOLCE GUSTO KRUPS Бел KP 170131

6,699 ден

Out of stock

6,699 ден

НАПОМЕНА: Апаратот има 2 години гаранција.

Достапност: Нема на залиха SKU: 880177

Опис

DOLCE GUSTO KRUPS Бел KP 170131

АПАРАТ ЗА КАФЕ
РАБОТА СО КАПСУЛИ
МОЌНОСТ 1340-1600 W
ПРИТИСОК 15,0 БАР
ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 0,8 Л
ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА – АВТОМАТСКО НАПОЈУВАЊЕ ПО 5 МИНУТИ
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА БИГОРОТ
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР НА ПИЈАЛОЦИ
ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДГОТОВКА НА КАФЕ
ЗА ТОПЛИ И ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ
КОМПАКТЕН И СТИЛСКИ ДИЗАЈН
ПЛАСТИЧНО КУЌИШТЕ
БОЈА БЕЛА
ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д): 13,6 X 27,6 X 26,6 СМ
ТЕЖИНА 2,1 К

1 коментар/и за DOLCE GUSTO KRUPS Бел KP 170131

  1. Никос Герос

    дали има гаранција?


Внесете коментар и оценка

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: