DOCTOR’S Стик против комарци за деца 50ml

DOCTOR’S Стик против комарци за деца 50ml

DOCTOR’S Стик против комарци за деца 50ml

DOCTOR’S Стик против комарци за деца 50ml

223 ден

Има

223 ден

DOCTOR’S Стик против комарци за деца 50ml

Достапност: Има SKU: 035722

Опис

Опис: DOCTOR’S Стик против комарци за деца.

Ефикасно ја штити кожата од убоди на комарци и други инсекти.

Овозможува непробојна бариера која трае и до неколку часа по нанесувањето.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 50ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: