DOCTOR’S Масло за сончање Ф25 150ml

DOCTOR’S Масло за сончање Ф25 150ml

DOCTOR’S Масло за сончање Ф25 150ml

395 ден

Out of stock

395 ден

DOCTOR’S Масло за сончање Ф25 150ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 059822

Опис

Опис:  DOCTOR’S Масло за сончање Ф25.

Крема за сончање што ја штити кожата од штетното влијание од сонцето притоа нудејќи ја потребната хидратација.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150ml

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: